W co spakować się na siłownię

Legginsy, koszulka, top, ręcznik, butelka wody, słuchawki, shaker, buty i inne dodatkowe akcesoria. Porządne wyposażenie na siłownię lub fitness z reguły składa się z wielu elementów. Trudno więc obejść się bez pojemnej i pakownej torby, która pomieści wszystkie twoje skarby. W co najlepiej spakować się na trening?

Torba

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań do pakowania się na wyjście na trening jest oczywiście torba. Specjalistyczną torbę z dużą ilością kieszeni i dodatkowych rozwiązań znajdziesz dziś w ofercie każdej marki sportowej. Są kolorowe, designerskie i bardzo poręczne. Warto jednak zwrócić uwagę głównie na jej wielkość. W opisie każdej torby powinna podana być jej pojemność (zazwyczaj w litrach), a kupno ma sens tylko wtedy, gdy dobrze dobierzesz ją do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem takiej fitnessowej torby jest fakt, że możesz używać jej również jako torby podróżnej. Jeśli więc zabierasz na trening wszystkie potrzebne rzeczy, nie przepadasz za utrzymywaniem porządku, wolisz łatwe w użytkowaniu rozwiązania, to torba na siłownię jest zdecydowanie najlepszą opcją!

 

Plecak

Równie dobrze sprawdzi się jednak pojemny plecak! Szczególnie, jeśli wiesz, że na swój trening nie potrzebujesz zbyt wielu rzeczy i w stu procentach pomieścisz swoje niezbędne ubrania i akcesoria na mniejszej powierzchni. To idealne wyjście dla wszystkich, którzy cenią sportowy styl i komfort noszenia. Dla naszego kręgosłupa nie ma przecież nic lepszego od równomiernego rozłożenia ciężaru! Plecak, który przeznaczysz do pakowania się na trening, możesz wykorzystać także na przykład podczas górskich wędrówek czy rekreacyjnych wycieczek. Niewątpliwym atutem plecaków są kieszenie! Zazwyczaj jest ich dużo więcej niż w torbach fitnessowych, dlatego idealnie sprawdzą się u wszystkich, którzy są dobrze zorganizowani i lubią zachowywać porządek w swoich rzeczach. Osobna kieszonka na shaker, dokumenty oraz przepocony strój z pewnością się przyda!

Worek

Na lekki trening na siłowni sprawdzi się również worek sportowy, podobny do tych, w których kiedyś nosiliśmy kapcie do szkoły. To dobre rozwiązanie, jeśli twój klub sportowy lub siłownia znajduje się niedaleko domu i musisz ze sobą zabrać naprawdę niewiele rzeczy. Masz już na sobie strój i buty, a potrzebne ci miejsce na przechowanie odtwarzacza muzyki i napoju? Worek sportowy został stworzony do takich potrzeb. Latem może też świetnie posłużyć na wycieczkach rowerowych lub innych wyprawach w teren.

Torba, plecak, worek – dla każdego coś dobrego. Weź pod uwagę swoje potrzeby i preferencje i wybierz coś, co pomieści twoje wyposażenie, a zarazem będzie stanowiło ciekawy dodatek do sportowej garderoby! Oferta marek jest nieograniczona

 

Dodaj komentarz