Under Armour – technologiczna perfekcja z babcinego garażu

Cała historia zaczęła się… w babcinym garażu. Dziś marka posiada własne laboratoria badawcze, gdzie udoskonala materiały do produkcji swoich kolekcji odzieży i obuwia. Ich produkty nie są dla każdego, a dla osób, które szukają technicznie zaawansowanych modeli do uprawiania sportu. Poznajcie Under Armour – amerykański brand, którego kolekcje określa się mianem produktów nowej generacji.

UA

O sukcesach Under Armour można dużo pisać. Piąte miejsce w rankingu najbardziej wartościowych marek sportowych świata mówi jednak samo za siebie. Kolekcje odzieży i obuwia tej marki mają wielu fanów, szczególnie wśród pasjonatów biegania.  Co takiego mają zatem w sobie buty marki Under Armour ?

misty-copeland-stretching-940x525

Zwyciężają przede wszystkim w takich kategoriach jak jakość czy zaawansowane technologie. Praca w laboratoriach badawczych wre, tak aby w każdym sezonie móc zaproponować fanom marki produkty, które pomogą im osiągać jeszcze lepsze efekty. Dążenie do technologicznej perfekcji, niezwykłe dopasowanie oraz duży nacisk na wygodę użytkowania, sprawia że po buty marki Under Armour sięgają nie tylko amatorzy, ale również zawodowi sportowcy. W sieci znajdziemy wiele rekomendacji, podkreślających takie cechy jak jakość, trwałość czy komfort użytkowania.

uhling-pushup

Markę Under Armour określa się już jako jednego z wiodących producentów butów do biegania. I nie ma się czemu dziwić, bowiem brand nie poprzestaje w kwestii poszukiwań nowych rozwiązań. Czy wiecie, że w tych butach szwy są łączone za pomocą specjalnego materiału i ultradźwięków? A to tylko jedna z niewielu ciekawostek technologicznych. Kupcie, wypróbujcie i na własnych nogach przekonajcie się, że warto.

W_FW15_SHOT_06_UHLING_0202

Oferta produktów Under Armour dostępna w sklepie Galeriamarek.pl 

Dodaj komentarz